Następny rywal - Warta Mstów

Ligowa "karuzela" rozkręciła się zatem czeka nas kolejne starcie pierwszej drużyny Sokoła. A rywalem będzie drużyna Warty Mstów,  z którą w jesiennym spotkaniu wyraźnie przegrał 4:0. Olsztynianie będą chcieli odegrać się za porażkę z poprzedniej rundy, a mstowianie po wygranej z Piastem aż 5:0 są na "fali".

Warta, która nie najlepiej rozpoczęła rozgrywki od porażki z imienniczką z Poraja 1:2 w kolejnych dwóch spotkaniach zanotowała znaczące zwycięstwa. I o ile wynik 4:0 z Orkanem niektórzy mogli by obstawić to wygrana z jednym z kandydatów czyli Piastem Przyrów 5:0 pokazuje, że podopieczni trenera Miłosza Bieleckiego pokazali swoją piłkarską siłę.

Olsztynianie, którzy wrócili do Olsztyna zniesmaczeni i zawiedzeni po porażce z Jurą będą chcieli wrócić na właściwe tory. Oprócz piłkarskiej złości na niektóre decyzje arbitra piłkarze Sokoła na pewno wynieśli lekcję z zachowania koncentracji w pierwszych sekundach spotkania. Nadarza się zatem idealna okazja, żeby pokazać swoją piłkarską wartość z trudnym rywalem. Czy zawodnicy trenera Turka przed własną publicznością będą lepsi od trudnego rywala ze Mstowa?

Sokoł Olsztyn - Warta Mstów
13.04.2024, godz. 15:00