Stadion

Obecny obiekt Sokoła w Olsztynie przy ulicy Zielonej 70 został zmodernizowany w 2014 roku dzięki projektowi „Modernizacja stadionu piłkarskiego wraz z zapleczem Olsztynie”, który kosztował około 640 tys. zł. Aplikując do konkursu Stowarzyszenia PPJ, Gmina Olsztyn pozyskała 350 586 zł dofinansowania z Wdrażania Lokalnych Strategii Rozwoju PROW 2007-2013 w ramach działania Odnowa Wsi. Prace na stadionie wykonał wyłoniony w przetargu Zakład Usługowo Budowlany ,,BUD-REM" Tomasz Skipirzepa z Zawiercia.

Nawierzchnia olsztyńskiego stadionu została całkowicie przekopana i położona została nowa naturalna murawa o wymiarach 65x108 metrów wraz z drenażem powierzchniowym, czyli taka, która spełnia obecne wymogi FIFA. Przebudowane zostały także trybuny, które w trzech sektorach, na których widnieje napis „SOKÓŁ”, pomieszczą 252 widzów. Na nowym stadionie zamontowane zostały też piłkochwyty, zadbany został teren wokół obiektu i pojawiły się nowe ławki rezerwowych, które teraz umiejscowione są po stronie klubowego budynku.

Do podlewania boiska nasi włodarze używają wody ze studni głębinowej zasilanej pompą elektryczną, która dostarcza wodę do kilku miejsc po obwodzie boiska. W 2018 roku zakończyła się budowa poliuretanowej bieżni lekkoatletycznej.