Wznowienie rozgrywek w Żarkach z Pilicą

W sobotę 23 marca o godzinie 12:30 zostanie zainaugurowana runda wiosenna w częstochowskiej A-klasie gr. II. A zmierzą się w tym spotkaniu 3 w tabeli Pilica Koniecpol z Sokołem. Mecz zostanie rozegrany na neutralnym boisku w Żarkach. Która z drużyn lepiej rozpocznie swoje piłkarskie poczynania wiosną 2024 roku?

Klub z Koniecpola, który otrzymał świeży budynek klubowy i przeprowadzał niedawno prace na swoim boisku przełożył spotkanie z olsztynianami na boisko znajdujące się w Żarkach. Pilica, która intensywnie przepracowała zimowy okres przygotowawczy na pewno będzie walczyć do końca o mistrzostwo w obecnym sezonie. Aktualnie mają statę 1 punktu do Piasta Przyrów, a obie ekipy rozdziela Skalniak Kroczyce.

Olsztynianie, którzy rozegrali 7 spotkań kontrolnych są gotowi do rozpoczęcia walki w nadchodzacej rundzie wiosennej. Dodatkowo sztab Sokoła uzupełnił kadrę o Marcela Kołodzieja i Michała Michalczyka oraz powracającego z wypożyczenia Kamila Podsiedlika. Napawa to optymizmem, tak samo jak frekwencja oraz wyniki sparingów, w których trener Wojciech Turek mógł przetestować różne ustawienia oraz taktyki. Spotkanie z Pilicą to start z wysokiego "C" i cały zespół chcąć dopisać punkty do swojego ligowego dorobku musi wyjść skoncentrowany i zaangażowany na boisko.

Pilica Koniecpol - Sokół Olsztyn
23.03.2024, godz. 12:30